O NAS

Kochamy piękno. Zachwycają nas starocie. Cenimy niepowtarzalność.
Malnova  w języku Esperanto znaczy „stare”. Pomysł na atelier powstał z chęci przywrócenia do życia dawnych, zaniedbanych mebli i przywrócenia im świetności w nowym kontekście estetycznym i stylistycznym.
Meble z atelier MALNOVA dodadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu i wyrazu. Ich oryginalność zagwarantuje, że drugiego takiego miejsca nie ma nigdzie na świecie. Do wykończenia dobierane są – z najwyższą starannością – wysokiej jakości, naturalne i wyjątkowe materiały. Oferujemy estetykę, smak i charakter.
MALNOVA to atelier artystycznego re-designu.
Bardzo ważna jest dla nas dbałość o naturę. Dlatego zamiast przyczyniać się do wycinania drzew, z których tworzy się nowe meble, my stawiamy na odzyskiwanie dawnych i przywracanie ich do życia, by nadal mogły służyć i cieszyć oko nowych właścicieli. Dajemy im nowe życie.
Jesteśmy  zaangażowani w ochronę środowiska naturalnego. Wykorzystujemy naturalne i najbardziej ekologiczne rozwiązania w naszej pracy. Nie tylko mówimy o tym,  że ważna jest ochrona środowiska, ale również działamy na jej rzecz i zapraszamy również Państwa do współpracy.
Więcej o naszym społecznym zaangażowaniu znajdziecie Państwo w zakładce CSR.