ARANŻACJE

Zaaranżujemy dla Państwa najbardziej niepowtarzalne wnętrza.

 

Na Państwa życzenie możemy także zaaranżować wybrane przez Państwa pomieszczenia lub też całe mieszkanie. Ekskluzywne meble i dodatki z naszego atelier sprawią, że wnętrza urządzane przez MALNOVA będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.  Możecie być Państwo pewni – takiego wnętrza nie będzie miał nikt na świecie.
Pracujemy blisko z naszymi klientami i zawsze proponujemy oryginalne i wyjątkowe rozwiązania oraz wyposażenie dla każdego rodzaju wnętrza.
Nasze aranżacje to także ogrody i ich elementy – pergole, altany i dekoracje roślinne na każdą porę roku.

 

 

 

.

Proponujemy Państwu także dekoracje Świąteczne, które ozdobią każde wnętrze i dodarzą uroku w ten szczególny czas. Wszystkie dekoracje wykonywane są ręcznie mogą być przygotowane na zamówienie.

Wesołych Świąt!

.

.

Lato w ogrodzie to szczególny czas. Proponujemy Państwu aranżacje roślin i elementów dekoracyjnych, które będą ozdobą zarówno samego ogrodu jak i domu.

.

.

Meble z atelier Malnova dają niezwykłą możliwość skomponowania całego wnętrza i stworzenia niepowtarzalnego wystroju. Ekskluzywne, jedyne takie na świecie…
.

.

Urlop na greckich wyspach ?.. A może zamienić własny ogród w prywatną i niepowtarzalną „grecką” wyspę ? proponujemy Państwu aranżację ogrodów i tarasów – tak, aby były spełnieniem marzenia o własnym, najpiękniejszym zakątku na ziemi.

.