White Hall.

Świeczniki – White Candle

Świeczniki z kolekcji White Hall. Idealne do stołu w kuchni, salonu, jadalni… Prosta ale majestatyczna forma, klasa, elegancja… W sam raz jak na towarzyszy Jej Królewskiej Mości Elizabeth przystało. Do świeczników zadbaliśmy też o świece do kompletu. Zdobione koronką, świece dopasowane kolorystycznie do całej kolekcji – z manufaktury świec w Oławie (prawie „po sąsiedzku”;) )

.

.

Kwietniki – Halls’ Flowers & Plants,

W kolekcji pełnej kwiatów nie może zabraknąć miejsca na prawdziwą zieleń. Stąd też pomysł by częścią ten wyjątkowej kolekcji były właśnie kwietniki Flowers & Plants.  Dwa, różnej wysokości kwietniki podłogowe są ozdobione szarfami wykonanymi z materiału wspólnego dla elementów kolekcji. Sprawią, że najpiękniejsze kwiaty i rośliny będą w naszej bliskości, będą cieszyć nasze oko i będą również właściwie wyeksponowane. Oczywiście będą też idealnym – naturalnym uzupełnieniem całej kolekcji.

.

.

Ramka – Mary B.

Martwa natura  była zawsze szczególną ozdobą wnętrza. Ponieważ Kolekcja White Hall jest cała ozdobiona „martwą naturą” o wyjatkowym wzorze postanowiliśmy jej urok wydobyć także w ten sposób. Ramka z wypełniona materiałem i wykończona – podobnie jak pozostałe elementy kolekcji – koronką stanowi dopełnienie całości dekoracji wnętrza. Może stanowić niezależny obiekt, a może stanowić też tło dla innego dzieła.
.
.
W skład kolekcji White Hall wchodzą:
Fotel – Elizabet
Krzesło – Philip
Stolik – Arthur
Półeczka – Beth
Lampka nocna – Liz
Świeczniki – White Candle (2 szt.)
Kwietniki – Halls’ Flowers & Plants (2 szt.)
Ramka – Mary B.
Cena kolekcji: 8940 zł
W sprawie zakupu pojedynczych elementów kolekcji prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@malnova.pl