Wokół stołu i okna

Stół to chyba najważniejsze miejsce w domu. Wokół niego „kręci się” życie. Również dla nas jest to miejsce bardzo szczególne i jemu poświeciliśmy wiele uwagi i… pracy. W naszym świecie stołu prezentujemy Państwu wszystkie dodatki zwiazane z dekoracją stołu – i te pochodzące z poszczególnych kolekcji, jak i te indywidualne. Są tu tekstylia, świeczniki i wiele różnych elementów dekoracyjnych do wszelkich wnętrz a także aranżacje okienne.
 A zatem, Szanowni Państwo… podano do stołu…

.

Ziołowa kuchnia… Kopernika

Tkaniny:
bawełna wielobarwna
bawełna biała

Wymiary:
panel okienny –  szerokość: 160 cm, wysokość 120 cm
serweta I  – 80 x 120 cm
serweta II  – 100 x 100 cm
cena kompletu 240 zł

Produkt niedostępny. 
W naszym atelier każdy mebel jest inny.  
Zamów podobny mebel pisząc na adres biuro@malnova.pl

 

 

Man in black

Dwa ręcznie toczone świeczniki, które stanowią bardzo mocne akcenty dekoracyjne. Kontrastem może być czerń świeczników i blask świec, dla których są podstawą.

 

Romantycznie ukwiecone okno

 

Tkaniny:
bawełna wielobarwna
bawełna biała
wymiary:
roleta na wstęgach szerokość 170 cm, wysokość 180 cm
cena  220 zł
Produkt niedostępny. 
W naszym atelier każdy mebel jest inny.  
Zamów podobny mebel pisząc na adres biuro@malnova.pl

 

Romantyczne punkciki

.

 

Bieżnik i dwa wysokie, drewniane świeczniki ozdobione kokardami. Miękka bawełna i woskowane drewno. Naturalnie romantyczny zestaw stołowy :)
A do tego… romantyczna aranżacja okna… :)
Materiał:
drewno woskowane
świecznik wysokość 41,5 cm 2 szt.
Tkaniny:
bawełna wielobarwna
bawełna biała
wymiary:
roleta na wstęgach szerokość 160 cm, wysokość 180 cm
serweta I  80 x 120 cm
cena kompletu 360 zł
Produkt niedostępny. 
W naszym atelier każdy mebel jest inny.  
Zamów podobny mebel pisząc na adres biuro@malnova.pl

 

Serwety Łowicz

Sześć serwet w łowickie kwiaty na czarnym tle. Swoimi kolorami zaakcentują wnętrze i doskonale sprawdzą się podczas posiłków.  Idealne do kompletu z bieżnikiem na białym tle.

 

 

.

Bieżnik Łowicz

Duży bieżnik doskonały na stół w kuchni, jadalni, w ogrodzie, lub na blat kuchenny. Mieniący się kolorami łowickich kwiatów. Stanowi podstawę dekoracji stołu kolekcji Łowicz, pięknie kontrastując z serwetami. Będzie ozdobą stołu o każdej porze dnia .. i roku.

.

 

Violetta Gray

To wyjątkowy komplet dekoracji stołu  składający się z pięciu świeczników oraz dwóch serwet. Świeczniki w kolorze fioletu przewiązane specjalnie do nich szytymi szarymi taśmami. Serwety – większa,  fioletowa w białe groszki, a mniejsza – szara. Komplet stanowi doskonałą dekorację do jadali i kuchni i sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych a w klasycznych jest mocnym akcentem przełamującym formę i stylistykę.
Materiał:
drewno malowane
świecznik wysokość 16,5 cm 5 szt.
Tkaniny:
bawełna wielobarwna
bawełna jednobarwna
wymiary:
serweta I  80 x 120 cm
serweta II 120 x 180 cm
cena kompletu 280 zł
Produkt niedostępny. 
W naszym atelier każdy mebel jest inny.  
Zamów podobny mebel pisząc na adres biuro@malnova.pl

Robinia Candle

Wyjątkowy i jeden, jedyny taki świecznik. Element kolekcji Robinia Collection. Piękny, miodowy, głęboki kolor, szczególny kształt i rozmiar świecznika czynią go autonomicznym elementem kolekcji. Do tego świece w kolorach szkockiej kraty… i wieczór w delikatnym blasku.

.

.

Świeczniki – White Candle

Świeczniki z kolekcji White Hall. Idealne do stołu w kuchni, salonu, jadalni… Prosta ale majestatyczna forma, klasa, elegancja… W sam raz jak na towarzyszy Jej Królewskiej Mości Elizabeth przystało.

.

.

Serweta – Piselli

domowy, kuchenny, rodzinny, pełen prostoty. Jest elementem kolekcji La Cucina – doskonale pasuje do śniadań w gronie rodzinnym ;)

.

.

Serweta – Puntini

A tu przeciwieństwo Serwety Piselli – Serweta Puntini. Z pięknego, miękkiego materiału w drobne białe kropeczki. Posiada te same zalety co jej siostra – domowa, rodzinna, pełna prostoty. No i doskonale „dogaduje się” z taboretem Giovanni ;)

.

 

Świeczniki – Cuorettini

dwa rodzaje świeczników udekorowanych granatowym oplotem  i serduszkiem. Idealne do każdego stołu rodzinnego. Od święta i na codzień.

.

.

Świeczniki – Les Chandeliers de Louis

Delikatne, eleganckie w swej prostocie, niewielkie świeczniki doskonale pasują do kompletu Loiuis XXI. Doskonale kontrastują z ognistymi świecami, które roztaczać będą blask we wnętrzu i pięknie odbijać się w lustrze Miroir de Louis. Najlepiej prezentują się w komplecie, rozmieszczone w różnych punktach wnętrza…

.

.

Bieżnik – Dentelle turquoise

Bieżnik z kolekcji Turkus. Wyjątkowa i wyrafinowana dekoracja każdego stołu. Delikatna i zmysłowa. Koronka jest elementem wspólnym kolekcji i doskonale współgra m.in. z lampą wiszącą Turuoise clair. Piękno detalu, kunszt wykonania… Z takich wyjątkowych szczegółów składa się piękny świat.

.

.

Świeczniki – Turquoise chandeliers

Komplet czterech świeczników – pasujące do kuchni, jadalni, salonu. Są doskonałym uzupełniem kolekcji Turkus ale mogą też stanowić indywidualny akcent w każdym wnętrzu. Przy blasku turkusowych świec…każda kolacja będzie wyjątkowa.

.

.

Świeczniki – Turkus

Wrażenia jakie daje wygoda  korzystania z Turkusa i Le Petite mogą być jeszcze pełniejsze gdy towarzyszyć im będzie zmysłowy blask dużych świec  umieszczonych na  „turkusowych”  świecznikach.
Tak jak cała kolekcja świeczniki w dwóch kolorach – jasne drewno wykończone białym woskiem oraz „na turkusowo” . Duże, klasyczne, eleganckie formy świeczników nadają się do tego by postawić je zarówno na stole jak i na podłodze. Ręcznie toczone i wykańczane, przez swoją prostotę i silną formę będą stanowić doskonałe uzupełnienie dla każdego rodzaju wnętrza.

.

.

Serweta lniana – Havana Bianca

Biała, lniana serweta ręcznie szyta i wykańczana. Naturalny, śnieżnobiały len będzie doskonałym dodatkiem do stołu – zarówno odświętnego jak i codziennego. Ozdobiona oryginalną metką z Karaibów. Stanowi doskonały komplet z serwetą z juty Tovaglia di Havana.

.

SONY DSC

.

Serweta z juty – Tovaglia di Havana

Ręcznie szyta i wykańczana w najdrobniejszym szczególe serweta z juty. Ozdobiona oryginalną metką z Karaibów. Doskonała do śniadania w letnie poranki… lub w zimowe.

.

.

Świeczniki – Candelieri di Havana

Świeczniki kolekcji Havana – ręcznie toczone i wykańczane, oplatane naturalnym lnianym sznurem, każdy o innym kształcie, formie i proporcji. Każdy z osobna ma swoją siłę, a razem stanowią doskonały komplet. Idealnie wyglądają stojąc na stole… ale i na podłodze.  Jak kolacja przy świecach – to tylko z Candelieri. Wrażenia z kolacji i  „po kolacji” – bezcenne :)

.