Joker.

Ramka – Joker’s Frame

Tak, Joker uwielbia dzieła sztuki. A do nich potrzebne są odpowiednie ramy – pasujące oczywiście do całości koncepcji. Oryginalna ramka Jokera. Delikatnie zdobiona, z oryginalnym dawnym zawieszeniem a tło ramki wypełnione czerpanym, żółtym papierem. Ramka może świetnie służyć do oprawy wyjątkowych, jak ona, zdjęć lub dzieł sztuki. Klasycznym nada inny wymiar a dla nowoczesnych może stanowić niepowtarzalne  uzupełnienie.

RAMKA JOKER

.

Świeczniki – Joker’s Candles

Światło świec… jakże ważne dla Jokera, a więc w kolekcji nie może zabraknąć również świeczników. Ręcznie toczone, wykończone również ręcznie w dwóch „Jokerowych” kolorach. Stanowią doskonałe uzupełnienie całej kolekcji, ale mogą też być oryginalnymi dodatkami do każdego wnętrza dodając im nutkę ekstrawagancji i fantazji. Cały Joker ;)

ŚWIECZNIKI JOKER

.

Poduszki – Joker’s Pillows

Dwie wyjątkowe poduszki w Jokerowych kolorach. Miękkie wypełnienie, delikatne materiały poszewki, wygodny rozmiar, oryginalne kształty…. jednym słowem: idealne do kolorowych snów –  czego życzymy :)

joker podusie

.

Kwiaty – Joker’s Flowers

Joker lubi wszystko co oryginalne, niezwykłe i … ekstrawaganckie. Otaczać się lubi także kwiatami. A jakżeby inaczej. Tak wiec całość kolekcji uzupełniają różne rodzaje kwiatów… wszystkie jeszcze do odkrycia i nazwania. Można z nich ułożyć cały bukiet bądź też ozdabiać pojedynczymi różne miejsca. Kwiaty oczywiście w kolorach Jokerowych.
P.S. …a wśród kwiatów oczywiście kolorowe ptaki.
                                                                            Joker

.

KWIATY JOKER

 

.

Zawieszki – Joker’s Hearts

Zawieszki w formie serc. Specjalnie dla Jokera w jego kolorach i – jak on sam – pełne fantazji i oryginalne. Wykonane z pasją i zaangażowaniem. Drobiazg – ale jak istotny. Bo serce jest najważniejsze. Nawet u Jokera :)
.

JOKER ZAWIESZKI

.

W skład kolekcji Joker wchodzą:
Krzesło – Joker’s Chair
Szafki – Joker’s Folk Shelfs (2 szt.)
Lampa – Joker’s Lamp
Lampka nocna – Joker’s Night
Poduszki – Joker’s Pillows (2 szt.)
Świeczniki – Joker’s Candles (3 szt.)
Kwiaty – Joker Flowers (4 szt.)
Ramka – Joker’s Frame
Zawieszki z materiału – Joker’s Hearts (2 szt.)
Zawieszka drewniana Joker’s Hang (3 szt.)
Cena kolekcji: 4850 zł
W sprawie zakupu pojedynczych elementów kolekcji prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@malnova.pl