Havana.

Roleta – Havana’s Shadow

Ręcznie szyta roleta z oryginalnego worka jutowego z Papui Nowej Gwinei. Poprzez strukturę materiału zapewnia wyjątkowy nastrój wnętrza, które mimo zacienienia wypełnione jest jednak bardzo delikatnymi promykami słońca. Konstrukcja rolety umożliwia  zasłonięcie okna na trzech poziomach. Roleta jest wykończona  naturalną dratwą, która dopełnia całości.
Istnieje możliwość wykonania rolet na indywidualne zamówienie wg podanego przez Państwa wymiaru okna.

.

SONY DSC

.

Serweta lniana – Havana Bianca

Biała, lniana serweta ręcznie szyta i wykańczana. Naturalny, śnieżnobiały len będzie doskonałym dodatkiem do stołu – zarówno odświętnego jak i codziennego. Ozdobiona oryginalną metką z Karaibów. Stanowi doskonały komplet z serwetą z juty Tovaglia di Havana.

.

SONY DSC

.

Serweta z juty – Tovaglia di Havana

Ręcznie szyta i wykańczana w najdrobniejszym szczególe serweta z juty. Ozdobiona oryginalną metką z Karaibów. Doskonała do śniadania w letnie poranki… lub w zimowe.

.

SONY DSC

.

Świeczniki – Candelieri di Havana

Świeczniki kolekcji Havana – ręcznie toczone i wykańczane, oplatane naturalnym lnianym sznurem, każdy o innym kształcie, formie i proporcji. Każdy z osobna ma swoją siłę, a razem stanowią doskonały komplet. Idealnie wyglądają stojąc na stole… ale i na podłodze.  Jak kolacja przy świecach – to tylko z Candelieri. Wrażenia z kolacji i  „po kolacji” – bezcenne :)

.

.

Ramki – Cornice di Havana.

Przy stole: krzesła Nassau, Stella egzotycznym światłem wypełnia wnętrze, Candelieri di Havana dodają ciepła i tworzą szczególny klimat… możemy też ozdobić wnętrze ramkami, które stanowią doskonałą oprawę zarówno dla zdjeć jak i grafiki – Cornice di Havana. Ozdobne ramki, ręcznie wykańczane, a ich wnętrze wypełnione jest białym, czerpanym papierem – doskonale nadajacym sie  jako passe-partout – oraz (oczywiście) jak na elementy kolekcji przystało – jutą. Same w sobie stanowią nowoczesną kompozycję ale chętnie będą „tylko tłem” dla jeszcze piękniejszych dzieł. Nic, tylko podziwiać.

.

 

 

.

W skład kolekcji Havana wchodzą:
Krzesła – Nassau (6 szt.)
Lampa stojąca – Stella
Lampka wisząca – Luna
Lampa stojąca mała – Serpenta
Roleta okienna – Havana’s Shadow
Świeczniki – Candelieri di Havana (3 szt.)
Serweta lniana – Havana Bianca
serweta z juty –Tovaglia di Havana
Ramki – Cornice di Havana (2 szt.)
Cena kolekcji: 8280 zł
W sprawie zakupu pojedynczych elementów kolekcji prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@malnova.pl