Łowicz.

Łowicz

Kolekcja ta jest pełna pięknych i wyjątkowych dodatków. Kolorowych, pełnych życia i – jak zawsze w atelier Malnova –  wykończonych z dbałością o szczegóły.

Zazdrostka – Maria

Uszyta z lekkiego, delikatnego materiału przepuszczającego światło. Ozdobiona  u góry i dołu pasami materiału z łowickimi kwiatami. Doskonała do wszelkich wnętrz (nie tylko kuchennych), które z jednej strony ożywi kolorami, a z drugiej pozwoli, aby były nadal wypełnione miękkim światłem .
Zazdrostka może zostać uszyta także w kolejnych egzemplarzach na dowolny wymiar Państwa okien.

.

.

Serwety – Łowiczanki

Sześć serwet w łowickie kwiaty na czarnym tle. Swoimi kolorami zaakcentują wnętrze i doskonale sprawdzą się podczas posiłków.  Idealne do kompletu z bieżnikiem na białym tle.

.

.

Bieżnik – Zbigniew

Duży bieżnik doskonały na stół w kuchni, jadalni, w ogrodzie, lub na blat kuchenny. Mieniący się kolorami łowickich kwiatów. Stanowi podstawę dekoracji stołu kolekcji Łowicz, pięknie kontrastując z serwetami. Będzie ozdobą stołu o każdej porze dnia .. i roku.

.

 

Płótna – „W czerni” i „W bieli”

Sztuka ludowa to w pełnym wymiarze sztuka. Dlatego też należy jej się swoje miejsce i powinna zostać należycie doceniona. Stąd też pomysł na wyróżnienie motywów łowickiej sztuki ludowej w ten szczególny sposób: dwa płótna z materiałem w łowickie kwiaty zostały naciągnięte na malarskie krosna – tak jak wszystkie tradycyjne obrazy.
Niech staną się wyjątkową dekoracją wnętrza – pełną kolorów, życia, barw i radości. Przedstawiamy zatem Państwu płótna z kolekcji Łowicz w dwóch wariantach: „W bieli” i  „W czerni”. I jeszcze maleńki drobiazg… łowicki ptaszek, zobaczcie Państwo sami :)

.

.

W skład kolekcji Łowicz wchodzą:
Taborety – Józef i Jan z Łowicza (2 szt.)
Zazdrostka – Maria
Bieżnik – Zbigniew
Serwety – Łowiczanki (6 szt.)
Płótna – „W czerni” i „W bieli” (2 szt.)
Zawieszka – Ptaszek
Cena kolekcji: 1200 zł
W sprawie zakupu pojedynczych elementów kolekcji prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@malnova.pl