CSR

CSR czyli Corporate Social Responsibility (społeczna odpowiedzialność biznesu).
Jesteśmy częścią świata i przyrody. W związku z tym,  że chcemy ratować od zapomnienia i zniszczenia piękne meble i obiekty dając im nowe życie, bierzemy również społeczną odpowiedzialność za środowisko, które nas otacza. Dbamy o ekologię, nie tylko nie przyczyniając się do wycinania drzew, ale dbamy o rozwój rzemiosła, rękodzieła, oraz otaczającego nas świata. Wyrazem tego jest nasz program ekologiczny, który wdrażamy i do którego współtworzenia zapraszamy wszystkich Państwa.
Program „Nova Arbo” (esperanto: nowe drzewo) to autorski program Malnovy sadzenia drzew, krzewów i roślin, który zdecydowaliśmy się stworzyć i finansować.
Każdy sprzedany mebel to nowe drzewo, które sadzimy. Z wpływów z każdego sprzedanego mebla kupujemy sadzonkę drzewa, z każdego dodatku – sadzonkę kwiatu lub krzewu. W ten sposób wspólnie dbamy o naszą planetę – dając jej piękne meble oraz florę.
Staramy się korzystać z komunikacji zbiorowej, a naszym ulubionym środkiem transportu jest… tramwaj :)  Komfort, widoki, no i… brak korków :)  A podczas jazdy można poczytać książkę, do czego zachęcamy :)